Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dushi masiv theu rekordin e Guinessit

Shko posht

Super Dushi masiv theu rekordin e Guinessit

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 15, 2011 4:49 pm

Dushi masiv theu rekordin e Guinessit   F.0815145416594_m

Britania theu rekordin e ri botror pr m s shumti njerz q lahen nn dush n t njjtn koh, shkruan Metro.
152 burra e gra u mblodhn me bikini dhe rroba banjoje n plazhin e Bournemothit n Angli, pr tu lar n mnyr q ta thyejn rekordin botror t Guinnessit. Pjesmarrsit morn pjes n nj ngjarje t organizuar nga kompania e shamponve Lynx, t cilt thyen rekordin e mhershm t 145 vetave t cilt kishin br dush njkohsisht n Chicago, Illinois t SHBA-ve m 2009.

Njerzit e Bournmuthit duhet duartrokitur q treguan kt shpirt sot dhe u futn nn dush s bashku, tha Anna Orford, antare zyrtare e juris s librit t rekordeve Guinness.

Shprblimi i tyre sht rekordi i ri pr m s shumit njerz nn dush n t njjtn koh n t njjtin vend. Urime t gjithve q morn pjes, tha ajo.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Dushi masiv theu rekordin e Guinessit   Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dushi masiv theu rekordin e Guinessit   Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi