Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gruaja m e shndosh n bot

Shko posht

Super Gruaja m e shndosh n bot

Mesazh nga Nora prej Mon Aug 22, 2011 1:14 pm

Gruaja m e shndosh n bot 18shend_1808111605_1


Susanne Eman, sht gruaja m e shndosh n bot, por ajo nuk knaqet me kaq.Gruaja amerikane peshon 330 kg dhe krkon t arrij t paktn 730 kg pr tu br femra m e shndosh n historin e njerzimit.

uditrisht, nna e dy djemve plqehet nga shum meshkuj dhe ajo sht modele n website-t me femra super t shndosha.

Sa m shum shndoshem, aq m mir ndihem. Dy vjet m par arrita 220 kilogram dhe vura re q trhiqja gjithmon e m shum meshkuj. Tashm qllimi im sht t arrij 361 kg n fund t vitit, ndrsa n moshn 41-vjeare dua t jem 730 kg, thot Eman.

Susanne, nga Arizona, krkon t arrij peshn 730 kg sepse n kt mnyr ajo do t thyente rekordin e Carol Yager, amerikanes nga Michigan e cila mendohet se arriti peshn 723 kilogram.

Carol vdiq n vitin 1994 n moshn 34-vjeare.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Gruaja m e shndosh n bot Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gruaja m e shndosh n bot Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi