Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zhurmat e ēuditshme po tmerrojnė njerėzit nė mbarė botėn

Shko poshtė

Super Zhurmat e ēuditshme po tmerrojnė njerėzit nė mbarė botėn

Mesazh nga D3M1 prej Sat Sep 03, 2011 5:44 pm

Zhurmat e ēuditshme po tmerrojnė njerėzit nė mbarė botėn F.0902100723314_m
Tregimi i paradokohshėm nga qyteti Windsor i Kanadasė, ka nxitur njė vėrshim tė ri tė videove me zhurmat e pazakonta, burimi i tė cilave ende mbetet enigmė.
Xhirimet nga shumė skaje tė botės kanė ekzistuar edhe mė herėt, por janė kuptuar vetėm si prishje qetėsie nga individė tė papėrgjegjshėm, pasi bashkėsitė nuk kishin mundėsi tė fillojnė hetimet e mirėfillta.

Por, nuk ndodhi njėjtė nė Windsor, ku banorėt kanė kontaktuar shėrbimin shtetėror, institutet dhe tė gjitha institucionet ndėrkombėtare pėr tė mėsuar se pėr ēfarė bėhet fjalė. Hetimi zyrtar ka filluar nė fillim tė gushtit, ndėrsa rezultatet e para ende priten.

Derisa tė mėsojmė se pėr ēfarė bėhet fjalė, ua sjellim disa video tjera.

Nė tė parėn mund tė shihni njė reportazh nga Windsori, ndėrsa dy videot tjera paraqesin zhurmat e pazakonta tė regjistruar nė Florida tė SHBA-ve dhe Kiev tė Ukrainės.

Nė rastin e Floridas tingujt janė sqaruar si zėra tė aeroplanit, ndėrsa mė pas edhe si njė bubullimė e largėt (e cila vazhdoi pandėrprerė pėr 20 minuta).

Pėr rastin e Kievit i regjistruar nga mesi i gushtit deri mė tash nuk ėshtė dhėnė ndonjė sqarim zyrtar, ndėrsa njėjtė ka ndodhur edhe me zhurmat e dėgjuara nė New Jersey, Gjeorgji dhe Bjellorusi.

Disa nga hipotezat janė se kėto janė pasojat e teknologjisė HAARP, tė cilės ia atribuojnė tė gjitha “meritat” kohėt e fundit prej tėrmeteve, tornadove, e deri tek zhurmat e pazakonta dhe ngrohjen globale. Njė sqarim tjetėr ėshtė se kėto janė aktivitete tė jashtėtokėsorėve pasi nė disa raste janė vėrejtur edhe UFO nė qiell. Ka edhe prej atyre qė besojnė se e tėrė kjo ėshtė pasojė e ndryshimit tė fushės magnetike tė tokės. Se a po pėrgatiten jashtėtokėsorėt pėr sulm, ose ky ėshtė thjeshtė njė fenomen natyror ose pėr tė gjitha janė fajtorė vetė njerėzit me teknologjinė e tyre, pėrpiquni ta mėsoni nga videot e postuara._________________
Zhurmat e ēuditshme po tmerrojnė njerėzit nė mbarė botėn D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Zhurmat e ēuditshme po tmerrojnė njerėzit nė mbarė botėn Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Zhurmat e ēuditshme po tmerrojnė njerėzit nė mbarė botėn Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi