Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dafina, probleme me miqtë këngëtarë

Shko poshtë

Dafina, probleme me miqtë këngëtarë Empty Dafina, probleme me miqtë këngëtarë

Mesazh nga Nora Sun Sep 25, 2011 8:19 am

Dafina, probleme me miqtë këngëtarë 24dafina1

- Dafina mund të jetë një prej këngëtareve më të dashura të momentit, por në qarqet muzikore duket se po i rrallohen miqtë.

Pas suksesit që i solli bashkëpunimi me Bleron, i cili dhe e bëri të njohur Dafinën, miqësia e tyre u prish për shkak të disa mospajtimeve në projektet muzikore, transmeton Femina.

Më vonë ishte një rivalitet me Genta Ismajlin që mbushi faqet e gazetave për disa kohë, e mospëlqimin midis njëra-tjetrës nuk e mohoi as Dafina e as Genta.

Pas problemeve me Gentën u duk sikur Dafina filloi të shoqërohej më shpesh me Zanfina Ismailin. Ato shikoheshin shpesh bashkë, por një vit më vonë…heshtje, duke lënë të kuptohet se diçka ka ndodhur dhe me dy këngëtaret.

Vendin e Zanfinës, do ta zinte Tuna…por jo për shumë kohë. Tashmë mësojmë se dhe Tuna i është larguar Dafinës e shoqëria e tyre është ftohur.

Duket se mikja më e mirë e këngëtares këto ditë është motra e saj, me të cilën po realizon dhe një videoklip.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Dafina, probleme me miqtë këngëtarë Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dafina, probleme me miqtë këngëtarë Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi