Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mariah Carey ironizon Kim Kardashian

Shko poshtë

Mariah Carey ironizon Kim Kardashian Empty Mariah Carey ironizon Kim Kardashian

Mesazh nga Ditta Sun Nov 13, 2011 10:05 am

Mariah Carey ironizon Kim Kardashian 605938539lajmetari605938539
Këngëtarja Mariah Crey kohëve të fundit ka qenë në fokusin e medies për faktin se si trupi i saj ka ardhur aq shpejtë në formë që mbas lindjes së binjakëve të saj.

Carey e ftuar në një konference për shtyp në Nju-Jork ka thënë duke i habitur të pranishmit:

“Unë jam një njeri i vërtetë. Nuk kam ndërmend të krijoj një imazh të shtirur vetëm për të tërhequr vëmendjen e Hollivudit”, ka thënë Carey teksa gazetarët në salle po e pyesnin rreth martesës së saj me Nick Cannon, me të cilin ajo ka edhe binjakët 6-muajsh Moroccan dhe Monroe dhe i cili më herët ka qenë në lidhje me bukuroshen Kim Kardashian.

“Ndonjëherë ja heqim trurin njëri-tjetrin, dhe prandaj ne nuk jemi divorcuar pas 4 muajsh,” ka thënë ajo duke i lënë fillimisht gazetarët të hutuar e më pas duke qeshur kur kanë kuptuar ironinë e saj.

Divorci më i famshëm i këtyre ditëve ka qenë ajo e 31 vjeçares Kim Kardashian, që pas 72 ditësh martesë, më 31 tetor firmosi për prishjen e martesës me Kris Humphries.
avatar
Ditta
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 16842
Mosha : 33
Viti: : 18/01/1991
Vendbanimi: : kerkun
Aktiviteti :
Mariah Carey ironizon Kim Kardashian Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Mariah Carey ironizon Kim Kardashian Right_bar_bleue

Registration date : 17/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi