Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge

Shko posht

Super Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge

Mesazh nga D3M1 prej Mon Nov 14, 2011 3:40 pm

Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Merced
Krkimi i lmoshs n rrug n Bosnj paraqet pun shum
fitimprurse. Dshmi pr kt sht edhe boshnjakja 24-vjeare, Rahima
Hrustiq, e cila nuk punon e as krkon pun. Jeton si do vet dhe fiton
shum mir. Ajo sht lypse, por nuk sht e varfr.
Shpesh e ndjek edhe policia, duke i caktuar gjoba. Kur mblidhen rreth
600 euro gjoba, ajo detyrohet ti paguaj. Por, me gjith gjobitjet,
puna i shpaguhet. Madje aq mir, saq para pak kohsh ka bler nj
mercedez krejtsisht t ri, raportojn mediet boshnjake.

Vetm ta regjistroj nuk ka mundur, pasi, s pari, duhet t paguaj gjobat e mbledhura pr lypsari q jan rreth 600 euro.

_________________
Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge

Mesazh nga Binna prej Tue Nov 15, 2011 1:03 pm

tash po du me dal edhe une me lyp :P hahahahhaha
Binna
Binna
PrincesS
Besa-Bess
PrincesSBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 936
Mosha : 23
Viti: : 21/11/1996
Vendbanimi: : Gjakova kuqee
Aktiviteti :
Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Blen mercedez te ri duke lypur ne rruge Right_bar_bleue

Registration date : 23/05/2011

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi