Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bredhi me biikleta

Shko posht

Super Bredhi me biikleta

Mesazh nga Nora prej Mon Dec 12, 2011 8:25 am

Bredhi me biikleta Bredh2

N nj qendr tregtare t Kins u prezantua nj konstruksion i madh prej metali n form t bredhit t vitit t ri, i gjat 12 metra, por n vend t bredhit, pema u ndrtua nga biikletat.
Vizitort e qendrs tregtare n Shenjang, kan rastin t pozojn para ktij bredhi t pazakont, i cili sht zbukuruar me 329 biikleta dhe drita interesante.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Bredhi me biikleta Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Bredhi me biikleta Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi