Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angela Martini ,‘lesbike’

Shko poshtë

Angela Martini ,‘lesbike’ Empty Angela Martini ,‘lesbike’

Mesazh nga Nora Fri Dec 23, 2011 3:28 pm

Angela Martini ,‘lesbike’ F.1223140614456_m

Angela Martini, e cila është duke jetuar në SHBA në ndërtim të karrierës së saj si modele, është paraqitur në karakterin e një modeleje – lesbike në një skenë të shout televiziv amerikan, “Kourtney and Kim take New York”.
Në edicionin në fjalë të shout, që është vazhdim i serialit “Keeping up with the Kardashians”, bukuroshja shkodrane paraqitet si një modele e bukur, në një nga pub-et e New Yorkut, ndërkohë që e motra e Kim Karadashian-it, Kourtney dhe i shoqi i saj, Scott, shkojnë të argëtohen në një lokal për të larguar monotoninë.

Aty, një e njohur i prezanton me Angela-n, një vajzë e cila shkëlqen falë bukurisë së saj. Në fakt, qëllimi i çiftit është të flirtojë dhe ndoshta ta marrin në shtëpi modelen shqiptare…

Kourtney shihet aty nën shoqërinë e Angelas, e cila, siç përcjellit mediat në Shqipëri, luan rolin e ndonjë lesbikeje, ndërsa më pas Scott-i mendon se nuk mund të bëjë të tilla gjëra me bashkëshorten e tij dhe të dy largohen nga pub-i.

Angela, e cila po kërkon sukses jo vetëm si modele por edhe si stiliste, pasi së fundmi ka lançuar linjën e saj të veshjeve të brendshme, ka reaguar për të sqaruar se ajo nuk ka joshje për femrat.

“Nuk jam lesbike, më pëlqejnë meshkujt!”, ka qartësuar bukuroshja në faqen e saj në Facebook.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Angela Martini ,‘lesbike’ Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Angela Martini ,‘lesbike’ Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi