Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çiljeta sfidon Elvana Gjatën

2 posters

Shko poshtë

Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Empty Çiljeta sfidon Elvana Gjatën

Mesazh nga Nora Thu Dec 29, 2011 9:46 am

Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Ciljeta3

Të paktën një herë në vit të gjithë duam të përjetojmë frymën e Krishtlindjes, prandaj edhe zgjedhim të vishemi me të kuqe.
Por Çiljeta Xhilaga e ka plotësuar mozaikun e festës duke vendosur në kokë kapelen e famshme të Santa Clausit, duke u kthyer në babagjyshin e vitit të ri.
Duket pak e habitshme kjo shfaqje e këngëtares me këtë look festiv, e për më tepër një ditë pas shfaqjes së videospotit të Elvana Gjatës.
Urimin “Gëzuar Vitin e Ri”, është një urim special që këngëtarja i ka bërë fansave të saj në këtë fundviti, ndoshta për të sfiduar Elvanën, e cila lançoi një di të më parë një videoklip përshëndetës për fansat e saj.
Ndoshta Çiljeta ka vendosur të bëjë ndonjë dhuratë për të gjithë fansat, meqenësë së fundmi e ka zbehur praninë e saj në ekran. Fakti që i është përkushtuar më shumë filmit, sesa muzikës ka bërë që të lërë pas dore dëshirat e fansave që mezi presin rikthimin.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Empty Re: Çiljeta sfidon Elvana Gjatën

Mesazh nga D3M1 Thu Dec 29, 2011 8:09 pm

Femer palidhje shume eshte Ciljeta... Çiljeta sfidon Elvana Gjatën 314740

D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 35
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çiljeta sfidon Elvana Gjatën Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi