Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Blerim Destani: Tuna vetëm një mikeshë

Shko poshtë

Blerim Destani: Tuna vetëm një mikeshë Empty Blerim Destani: Tuna vetëm një mikeshë

Mesazh nga Nora Thu Dec 29, 2011 9:47 am

Blerim Destani: Tuna vetëm një mikeshë Blerim-300x173

Blerim Destani edhe një herë ka mohuar se ai ka diçka më shumë se sa një shoqëri të mirë me këngëtaren shkupjane Altuna Sejdiu.
Tuna ishte përfolur disa herë për një lidhje me aktorin shqiptar nga Maqedonia, madje ishte shkruar se dyshja ishin parë së bashku në një hotel në Prishtinë. Por gjatë një interviste të fundit për Standard, Blerimi ka thënë se këngëtarja është “vetëm një nga mikeshat” e tij.
“Nuk më bëjnë fare përshtypje thashethemet. Nëse gjykohet sipas thashethemeve, del se unë deri tani duhet të kisha qenë nja dhjetë herë i fejuar, nja gjashtë herë i martuar e kështu me radhë…”.
“Parimi im është që mos t’i komentoj thashethemet e shtypit rozë. Tuna është vetëm një nga mikeshat e mia”, ka thënë Blerimi.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Blerim Destani: Tuna vetëm një mikeshë Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Blerim Destani: Tuna vetëm një mikeshë Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi