Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011

Shko poshtë

Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Empty Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011

Mesazh nga Nora Fri Dec 30, 2011 10:18 am

- Brënda një viti, ku nga dëbimi i një ferme për xhirimin e pozave seksuale, ajo ka kaluar në ikonën më seksi të reklamimit të veshjeve bikini. Sipas një sondazhi të bërë nga revista e famshme amerikane Advertising Age, 23-vjeçarja Rihanna është shpallur ikona më seksi me pozimet e saja për veshjet intime të Armanit.

Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Rihanna-miranda


- Menjëherë pas saj, vendin e dytë e ka zënë e mrekullueshmja Miranda Kerr, e cila vetëm pak javë pasi kishte sjellë në jetë djalin e saj, ka pozuar për veshjet intime të ‘Victoria’s Secret’. Shfaqja e saj pas lindjes, me një bark të sheshtë si asnjëherë më parë, i ka mahnitur të gjithë duke i lënë përshtypjen sikur ajo nuk ishte shkëputur asnjëherë nga pasarela!
- Ndërsa modelja britanike Kate Moss, që vjet zinte vëndin e parë, me pozimet topless për linjën italiane të veshjeve Liu Jo, ka zënë vëndin e tretë në këtë klasifikim.

Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Kate-gisele.

- Vëndin e katërt e ka zënë supermodelja braziliane Gisele Bundchen, edhe ajo një modele që i është kthyer sërish sfilatave vetëm dy vjet pasi u bë nënë, duke pozuar për linjën ‘Hope’.
- E dashura e futbollstit portugez Ronaldos, Irina Shayk ka zënë vendin e pestë të këtij klasifikimi nëpërmjet pozimeve me bikinët e plazhit të linjës ‘Luli Fama’.

Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Irina-heidi

Modelja magjepse dhe nëna e katër fëmijëve Heidi Klum është renditur në vendin e gjashtë vetëm nëpërmjet promovimit të projektit të saj televiziv ‘Project Runaway’.
- Dikur ajo ishte kukulla e Baywatch… Pamela Anderson ka zënë vendin e shtatë me pozimet e saj për linjën ‘Secrets In Lace’.

Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Pamela-lily
- Modelja Lily Aldridge, e martuar me rrokerin e ‘King of Leon’ Caleb Followill, ka zënë vëndin e tetë me pozimet e saj për ‘Victoria’s Secret’.
- Modelja braziliane Bar Rafaeli ka zënë vendin e nëntë me prezantimin e veshjeve intime të linjës ‘Passionata’.


Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Bar-Kate1
- Ndërsa vëndin e dhjetë e ka zënë modelja amerikane Kate Upton me fushatën e saj për Jenna Leigh Lingerie.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Dhjetë modelet më seksi të veshjeve intime për vitin 2011 Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi