Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Motoikleta gjigante

Shko posht

Super Motoikleta gjigante

Mesazh nga Nora prej Fri Dec 30, 2011 10:24 am

Motoikleta gjigante 28-gjigante_2812112003_1

Zhang Jali nga qyteti Xhilin i Kins, e konstruktoi vet nj motoiklet gjigante dhe ia prezantoi bots pr Krishtlindje.

Kjo bish sht e lart m shum se tre metra, ndrsa e gjat pes metra e gjysm. Motoikleta gjigante i ka kushtuar Zhangut 20 000 juan (rreth 3 000 dollar amerikan), ndrsa peshon rreth nj tonelat. Vozitja testuese ishte e suksesshme dhe trhoqi shum vizitor, transmeton Zhurnali.

Zhang Yali e ka konstruktuar kt motoiklet gjigante pr birin e tij.

_________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Motoikleta gjigante Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Motoikleta gjigante Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi