Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës

Shko poshtë

Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës Empty Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës

Mesazh nga Nora Wed Jan 04, 2012 9:25 am

Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës Adelina_tahiri1

Gjatë vitit 2011 kanë qarkulluar thashetheme nga më të ndryshmet për personalitetet tona publike. Disa nga vip-at tanë janë prekur nga thashethemet e dëgjuara në opinion për veten e tyre dhe kategorikisht kanë gjetur metodën që të demantojnë për këto spekulime.

Cak i thashethemeve këtë vit ka qenë këngëtarja e re nga Maqedonia Adelina Tahiri, e cila shumë herë është përfolur nga një lidhje tek një lidhje tjetër. Fillimisht flitej se ajo ishte në lidhje me Lorik Canën, madje thuhet se ajo me t’u ndarë nga Loriku kishte lansuar këngën “Ti mos u kthe”, që kinse ia dedikoi atij personalisht.

Mirëpo këtë Adelina e kishte mohuar kategorikisht duke e quajtur vetëm spekulim. Pas Lorikut flitej se ajo nisi një lidhje me këngëtarin nga Shqipëria Seldi Qalliun, me të cilin u shoqërua në festivalin e “Këngës Magjike”. Mirëpo edhe këtë Adelina vazhdon ta mohojë duke e quajtur vetëm thashetheme.

Adelina gjatë ngjitjes në skenë në natën finale të “Këngës Magjike” është parë në krahë të një djaloshi të ri, të cilin as ajo thotë të mos e njohë pasi që ai kishte ndihmuar vetëm ngjitjen e saj në skenë dhe se nuk kishte të bënte fare me dashuri. Mirëpo në publik thuhej se ai ishte një i dashur i ri i saj.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Adelina Tahiri, emri më i përfolur 2011-ës Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi