Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronela dhe Visari sërish bashkë

Shko poshtë

Ronela dhe Visari sërish bashkë Empty Ronela dhe Visari sërish bashkë

Mesazh nga Nora Sun Jan 08, 2012 8:31 am

Ronela dhe Visari sërish bashkë F.0107152158508_m

Ronela Hajati nuk ka mundur të qëndrojë larg Visarit të Grupit Skillz dhe dyshja, të cilët u përfol se mund të kenë një lidhje të fshehtë dashurie mes tyre, janë bashkuar sërish.
Këngëtarja nga Shqipëria së fundi ka udhëtuar drejt Prishtinës për të qenë pjesë e xhirimeve televizive pikërisht me këngën e fundit, “Nelës”, në duet me Visarin.

Duke respektuar kodin e veshjes në një program në Kosovë, që të dy u shfaqën të veshur në kombinim ngjyrash kuq e bardhë, duke bërë një performancë të jashtëzakonshme e duke lënë gojëhapur të gjithë kolegët e pranishëm në atë emision.

Fjalët për lidhjen e tyre dolën pas performancës në “Kënga Magjike”, kur Ronela gjatë kërcimit reagoi me gjeste intimiteti ndaj Visarit, por më vonë kjo lidhje u përgënjeshtrua nga të dy këngëtarët, duke thënë se ata janë vetëm miq dhe asgjë më shumë.

Ndryshe nga Visari, i cili është shumë i njohur, Ronela tani sapo ka filluar të njihet në Kosovë, pasi është e vetmja këngëtare nga muzika shqiptare që deri më tani nuk ka realizuar asnjë videoklip, por është bërë shumë e njohur falë fizikut dhe vokalit të saj.
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 32
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakovë
Aktiviteti :
Ronela dhe Visari sërish bashkë Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ronela dhe Visari sërish bashkë Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi