Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr

Shko poshtė

Super Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr

Mesazh nga Daffina prej Mon Jan 23, 2012 11:29 amBurrė e grua qė po argėtoheshin sė bashku qė pesė vite kuptuan se janė vėlla e motėr pak para se tė lidhnin kurorė. Kėtė lajm e morėn vesh nga prindėrit e tyre.

Gruaja e cila ėshtė shtatzėnė dhe pritet tė lindė muajin e ardhshėm thjeshtė ėshtė e zhgėnjyer kur mėsoi se babai i fėmijės sė saj nė tė vėrtetė ėshtė edhe vėllai i saj. Ēifti i cili ishte njoftuar gjatė studimeve vendosi tė njoftojė familjet pak para martesės.

Mirėpo, kur erdhi ky moment ata mbetėn tė shtangur. Gjatė takimit tė prindėrve ata mėsuan se janė vėlla e motėr tė cilėt ishin ndarė kur ishin shumė tė vegjėl.

Ky ēift nga Afrika e Jugut ėshtė rritur i ndarė, pasi qė prindėrit e tyre kishin pasur njė shkurorėzim tė dhimbshėm dhe aspak miqėsorė. Atėbotė vajza ishte tetėmuajshe, ndėrsa djali dyvjeēar.

Babai tha se e kishte braktisur gruan kur kuptoi se ajo e kishte tradhtuar mė 1983, kėshtu qė vajzėn e rriti nėna, ndėrsa djalin babai. Pėr kėtė arsye fėmijėt janė rritur nė dy qytete tė ndryshme larg njėri-tjetrit, ndėrsa u takuan mė 2007 gjatė kohės sė studimeve dhe ranė nė dashuri.

Familjet e ēiftit tė ri nuk ishin takuar kurrė gjatė lidhjes sė tyre pesėvjeēare, deri nė momentin kur ata i ftuan pėr tu marrė vesh pėr detajet e dasmės. Nusja e cila mbeti e zhgėnjyer i tha para pak kohės mediave: “Ishte dashuri nė shikim tė parė. Kemi studiuar bashkė dhe kur e pashė menjėherė rashė nė dashuri. E tėra qė dėshironim ishte tė kemi njė familje tė mirė dhe shumė fėmijė. Mund ta merrni me mend sa kam mbetur e trishtuar kur kuptova kėtė lajm. Sidomos tash kur jam gati tė lind fėmijėn. Nuk e dimė se ēfarė do t’i themi kur tė rritet”, tha ajo.

Ēifti vendosi tė ndahet pasi qė mėsoi lajmin. Tash sė bashku me prindėrit po pėrpiqen tė gjejnė njė mėnyrė pėr ta zgjidhur kėtė lėmsh.

_________________
Nuk dua pasuri, por dinjitet dhe krenari..
Daffina
Daffina
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 3911
Vendbanimi: : Kosov
Aktiviteti :
Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr

Mesazh nga edi-viti prej Mon Jan 23, 2012 7:05 pm

shum katastrof asht kjo ,,por krejt kjo ka lind per shkak te ndarjes te prindervee..

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.

Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Coadminw
Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Pura2a3bec6ce3d42eb
edi-viti
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 28
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Right_bar_bleue

Registration date : 14/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr

Mesazh nga AnG3L-E prej Mon Jan 23, 2012 7:10 pm

Ncncncncncncn EEeeee Meerrrrniiii Msimmm mos vendosni kryy nveti pa e vet nanen e baben... nuk thojn badihava...///SDII SDIII ZOTIII PAQT MESHIR

_________________
. . . Jam Kokforte . . . Por [ Zemren ] e Kam Gjithmone Te Madhe. . . ladyshy:
Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Unled1usl
-------------EDUARD-------------------
------ ◢ ▇ ◣ (L) ◢ ▇ ◣----------
------▇ ▇ ▇ ◣ ◢ ▇ ▇ ▇----------
------◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤---------
------┈ ◥ ▇ ▇ ▇ ▇ ◤--------------
------┈ ┈◥ ▇ ▇ ◤------------------
------┈ ┈ ┈ ◥◤----------------------
AnG3L-E
AnG3L-E
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 11525
Vendbanimi: : N`Zemer T`EDW-s
Aktiviteti :
Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr Right_bar_bleue

Registration date : 14/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Super Re: Pak para martesės kuptuan se janė vėlla e motėr

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi