Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO)

Shko posht

Super Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO)

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Mon May 14, 2012 11:57 pm

Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Armet-kimike-noa9

Fotot q gjeni ktu, jan vrtet shokuese. Ato jan nj mesazh i qart pr politikn n mbar botn, q t bj kujdes me vendimet q marrin pr armt kimike.

Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Armet-kimike-noa5(3)

N zona t ndryshme t Azis, Afriks etj, sikundr shihni fotot q ju sjell NOA.al, publikuar nga nj institut studimor dhe faktmbledhs ndrkombtar, tregojn sesi prdorimi i armve kimike, m s shumti pr eksperimente dhe pr t par efektin funksionues t tyre, kan shkaktuar lindjen e njerzve me defekte fizike t frikshme.

Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Armet-kimike-noa8(3)

_________________
Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO)

Mesazh nga Albii prej Tue May 15, 2012 8:52 am

Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) 321278
Albii
Albii
Legends
Besa-Bess
LegendsBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 554
Aktiviteti :
Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Pamje shokuese, njerz q prjetojn direkt pasojat e armve kimike (FOTO) Right_bar_bleue

Registration date : 18/09/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi