Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Albumi i Rits do t quhet ORA

Shko posht

Super Albumi i Rits do t quhet ORA

Mesazh nga D3M1 prej Tue Jun 05, 2012 9:00 pm

Albumi i Rits do t quhet ORA F1_05-rita-11338919124
Londr, 5 qershor - Pas nj gjeje t mir, gjithmon ohet pluhur! sht
ajo q shum shpejt pushtoi zemrat e secilit. N Kosov, n Shqipri,
Angli, Amerik etj. Rita Ora po ec me hapa shum t shpejt. Pas
prfundimit t tri kngve t saja shum t suksesshme, ajo po vazhdon
tutje me turne, koncerte dhe gjithashtu shum shpejt pritet t del
albumi i saj i par me emrin "ORA".

Gati kam vajtuar sepse kurr
nuk kam pas nj reagim t till nga publiku. E kam ditur se shqiptart
jan pasionant dhe e mbshtesin njri-tjetrin, por kurr nuk kam menduar
se ajo vajz do t jam un (q do ta mbshtetin). Albumi im do t quhet
Ora ndrsa tekstet kryesisht i shkruaj vet" tha n mes tjerash Rita.

Kngtarja
shqiptare e rritur n Londr t Anglis, po qarkullon n shtyp me
lajmet q vijn nga top listat muzikore se ajo po kryeson do jav n
listat m t famshme n bot. T mos harrojm se sht n vend t par
n Britani, n nj nga top listat m kryesore dhe me m influenc n
botn muzikore. Muzika e saj tashm po paraqitet para nj publiku t
gjer, pasi Rita Ora sht ftuar nga grupi britanik "Coldplay" q t
performoj n koncertet e tyre q po zhvillohen n shume shtete t
bots.

_________________
Albumi i Rits do t quhet ORA D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Albumi i Rits do t quhet ORA Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Albumi i Rits do t quhet ORA Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi