Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri

Shko poshtė

Super Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri

Mesazh nga D3M1 prej Thu Jun 07, 2012 2:16 pm

Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri  F.0607121043206_m
Njė ngjarje bizare dhe tragjike ka ndodhur kėto ditė nė Brazil
kur njė djalosh dyvjeēar ėshtė ēuar nga arkivoli vetėm pėr tė kėrkuar
njė gotė ujė dhe mė pas ėshtė shtrirė sėrish dhe ka vdekur.
Kelvin
Santos njė javė mė parė ėshtė shtrirė nė spital si pasojė e infeksionit
tė mushkėrive, ndėrsa gjatė mjekimit i ėshtė ndalur zemra dhe ėshtė
shpallur i vdekur.

Stafi mjekėsor ia ka dhėnė trupin familjes. Mirėpo, vetėm njė orė
para se tė varrosej, djaloshi ėshtė ēuar nga arkivoli dhe ka thėnė:
“Babi, a mund tė mė japėsh pakėz ujė?”.

“Tė gjithė filluam tė bėrtasim, nuk e mund tė besonim se ēfarė po
shohim. Menduam se ka ndodhur ndonjė mrekulli dhe djali ynė ėshtė
ringjallur. Por, mė pas, Kelvin u shtri pėrsėri, sikurse edhe mė parė.
Nuk mundėm ta zgjojmė mė, kishte vdekur sėrish”, ka treguar babai i
fėmijės, ndėrsa transmeton Global Grind.

Pas kėsaj ndodhie mjekėt e kanė kontrolluar dhe e kanė shpallur edhe
njė herė tė vdekur, ndėrsa nuk kanė mundur tė shpjegojnė atė qė ka
ndodhur.

Familja e kishte shtyrė varrimin duke pritur qė mos ndoshta kthehet
pėrsėri nė jetė, mirėpo pasi kjo nuk ka ndodhur, ata e kanė varrosur
djaloshin.

_________________
Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri  D3m1
Mos e merrni pėr dobėsi heshtjen time, se nėse foli nuk do tė mund ta pėrballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ēohet nga arkivoli, kėrkon ujė dhe vdes pėrsėri  Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi