Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Przgjidhet Bin Ladeni i ri

Shko posht

Super Przgjidhet Bin Ladeni i ri

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 08, 2012 1:35 pm

Przgjidhet Bin Ladeni i ri Binalden
Emri i aktorit q do t portretizoj rolin
e Osama bin Laden n nj film q do t tregoj se si ai u vendos n
shnjestr dhe u eliminua nga CIA u b publik ditn e premte.


sht aktori britanik Ricky Sekhon, i przgjedhuri i regjizores fitues t mimeve Oscar, Kathryn Bigelow.

Cilsia m e mir e Sekhon, duket se sht vet pamja e tij fizike, me
nj portret t ngjashm me at t themeluesit dhe udhheqsit historik
t organizats terroriste t Al-Kaeds.

Filmi n fjal
prfshin n grupin e tij edhe disa aktor t tjer t mirnjohur, si
Jessica Chastain, Joel Edgerton, Mark Strong dhe Jason Clarke, t cilt
do t luajn rolin e agjentve special, q realizuan operacionin e
eliminimit t Bin Laden, n vendbanimin e tij t fsheht, n Abodabat,
Pakistan.

Przgjidhet Bin Ladeni i ri Binladen1 Przgjidhet Bin Ladeni i ri Binladen2

Disa pjes t filmit jan xhiruar tashm dhe sipas Daily Mail, pas
tre javsh pune intensive, jan filmuar t gjitha pjest e Bin Ladenit
dhe Sekhon sht rikthyer t merret me pun t tjera.

Filmi
n fjal, i cili do t dal n kinema m von gjat vitit, sht xhiruar
pjeserisht n Jordani dhe pjesrisht n Britanin e Madhe.

_________________
Przgjidhet Bin Ladeni i ri D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Przgjidhet Bin Ladeni i ri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Przgjidhet Bin Ladeni i ri Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi