Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri?

Shko posht

Super Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri?

Mesazh nga D3M1 prej Fri Jun 15, 2012 2:59 pm

Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri? F.0615133046798_m
Moderatori dhe humoristi i njohur Agron Llakaj pritet t mbyll
kto dit kontratn me televizionin Klan ku prej thuajse nj viti e
gjysm shfaqet n kuisin Kush do t bhet milioner.
Sipas
mediave shqiptare ai sht n prag t nnshkrimit t nj kontrate me
Vizion Plus, ndonse pr formatin e ri nuk jan br t ditur ende
detaje.

Lvizjet e Agron Llakajt jan gjithmon shum t komentuara n media,
ashtu si ndodhi edhe n rastin e largimit nga Top Channel dhe
shfaqja e popullarizuar ''Portokalli".

_________________
Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri? D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 31
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Agron Llakaj do t largohet nga Milioneri? Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi