Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza kukull pas operacioneve ekstreme

Shko poshtë

Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Empty Vajza kukull pas operacioneve ekstreme

Mesazh nga Zyma Thu Nov 15, 2012 5:37 pm

Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Kumm_kkj
Modelja nga Ukraina Valeria Lukyanova tregon karakteristikat e saj si kukull në shërbimin e saj të parë fotografitk artistik.
21 vjeçarja e ka transformuar trupin e saj si kukulla Barbi, përmes operacioneve ekstreme estetike dhe make up, shkruan noa.
Valeria emri i vërtetë i së cilës është Amatue duket tamam si manekinë, pasi ka sy të mëdha, hundë të vogël, mjekër të vogël dhe bel të këputur, ndërsa nuk kanë munguar reagimet për pamjen e saj.

Ajo thotë se punon që në mëngjes me fytyrën e saj, përmes masazheve dhe kremrave të ndryshme ndërsa qëndron me orë të tëra në internet për të mësuar si të ushtrohet në palestër, për të ndryshuar dhe përmirësuar pamjen.
Ajo shton se del shëtitje me miket e saj, kthehet në shtëpi dhe gatuan për njeriun që do.
Valeria është kritikuar mbi imazhin e diskutueshëm të trupit të saj si dhe për ndikimin që mund të ketë te vajzat e tjera në Ukrainë, duke ndikuar në mënyrën e tyre të jetës.

“Unë jam e lumtur edhe pse kam bërë shumë punë për të arritur këtu. Nëse njerëzve u dukem si jo reale, kjo do të thotë që kam bërë një punë të mirë. Është më se normale që çdo femër të dojë të duket si kukull”, shprehet ValeriaVajza kukull pas operacioneve ekstreme Kmmjjshshshhs(1)
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 40
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi