Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vajza kukull pas operacioneve ekstreme

Shko posht

Super Vajza kukull pas operacioneve ekstreme

Mesazh nga Zyma prej Thu Nov 15, 2012 5:37 pm

Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Kumm_kkj
Modelja nga Ukraina Valeria Lukyanova tregon karakteristikat e saj si kukull n shrbimin e saj t par fotografitk artistik.
21 vjearja e ka transformuar trupin e saj si kukulla Barbi, prmes operacioneve ekstreme estetike dhe make up, shkruan noa.
Valeria emri i vrtet i s cils sht Amatue duket tamam si manekin, pasi ka sy t mdha, hund t vogl, mjekr t vogl dhe bel t kputur, ndrsa nuk kan munguar reagimet pr pamjen e saj.

Ajo thot se punon q n mngjes me fytyrn e saj, prmes masazheve dhe kremrave t ndryshme ndrsa qndron me or t tra n internet pr t msuar si t ushtrohet n palestr, pr t ndryshuar dhe prmirsuar pamjen.
Ajo shton se del shtitje me miket e saj, kthehet n shtpi dhe gatuan pr njeriun q do.
Valeria sht kritikuar mbi imazhin e diskutueshm t trupit t saj si dhe pr ndikimin q mund t ket te vajzat e tjera n Ukrain, duke ndikuar n mnyrn e tyre t jets.

Un jam e lumtur edhe pse kam br shum pun pr t arritur ktu. Nse njerzve u dukem si jo reale, kjo do t thot q kam br nj pun t mir. sht m se normale q do femr t doj t duket si kukull, shprehet ValeriaVajza kukull pas operacioneve ekstreme Kmmjjshshshhs(1)

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 36
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Vajza kukull pas operacioneve ekstreme Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi