Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva

Shko poshtë

Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva Empty Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva

Mesazh nga Rreze Tue Jan 18, 2011 9:58 am


Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva Images-stories-neda3-270x173Petriti flet me Nedën, Klaudian dhe Alkenën për patriotizmin. Petriti tregon histori patriotike dhe Klaudia çuditet. Neda thotë se deri në moshën 12-vjeçare ëhstë rritur me këto histori, deri në momentin që i vdiq gjyshi.
Petriti thotë se ka një shtëpi në Sarandë. Neda e pyet Alkenën se ku ka qenë ditën e shpalljes së Pavarësisë. Alkena tregon për atë ditë dhe thotë se kudo festohej. Më pas tregon dhe Petriti. Ai thotë se kishte vetëm këngë, gaz e hare në atë ditë.
Ne bisedën e tyre merr pjesë dhe Ervini dhe thotë se kosovarët janë patriotë, ndërsa Petriti thotë se ka kuptuar që edhe shqiptarët janë patriotë në momentin kur i dogjën flamurin. Ai thotë se të gjithë progilet në “Facebook” ishin bërë kuq e zi.
Neda thotë se ka prejardhjen nga Kosova dhe se dajat e saj mbajnë ende kasetat ku kanë folur me Adem Jasharin. Alkena shkon e përqafon.
Rreze
Rreze
Legend´s
Besa-Bess
Legend´sBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 8687
Mosha : 28
Viti: : 18/07/1995
Vendbanimi: : Atje Ku Mungon Tii...!!!
Aktiviteti :
Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva Left_bar_bleue99 / 10099 / 100Neda:Kam Prejardhjen Nga Kosva Right_bar_bleue

Registration date : 01/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi