Pique konfirmon lidhjen me Shakiran?

Shko posht

Super Pique konfirmon lidhjen me Shakiran?

Mesazh nga ditush prej Fri Feb 11, 2011 8:03 pm


Me krkes t trajnerit t Barcelons, Pep Guardiola, Gerard Pique ka konfirmuar lidhjen e tij me yllin e muziks pop, Shakira.
Me paparact q qndrojn rreth shtpis s tij si edhe n strvitje pasi revistat e thashethemeve kan ofruar nj mim prej 150 mij euro pr nj fotografi t mbrojtsit t Barcelons me Shakiran, Pique ka postuar vet nj foto t tij me kngtaren kolumbiane n Twitter.
Ish-mbrojtsi i Manchester United, Pique, dhe kngtarja Shakira, pr t parn her u takuan n Afrikn e Jugut vitin e kaluar, pasi kngtarja e muziks pop performoi n Kupn Botrore.

_________________

ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
100 / 100100 / 100

Registration date : 06/03/2010

Shiko profilin e antarit

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi