Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Shko poshtë

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Empty Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret

Mesazh nga ditush Mon Mar 14, 2011 12:42 pm

Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Nedaogren133

Neda: “Banorët na godasin kur jemi vetëm”
Neda fillon t’i tregojë Ogrenit se banorët tashmë sillen më mirë me ata të dy, ndërsa kur ata janë pa njëri-tjetrin mundohen që ty’i injorojnë. Ajo i tregon Ogrenit se pak minuta më vonë kur ai ndodhej në dhomën e rrëfimit, ajo kishte drejtuar një pyetje disa herë, por askush nuk i ishte përgjigjur. Neda shprehet se për të parë reagimin e banorëve i ishte drejtuar drejpërdrejt Ergysit dhe ai e kishte parë në sy, por përsëri nuk i ishte përgjigjur dhe më pas ajo kishte insistuar, por përgjigja që kishte marrë kishte qënë shumë sipërfaqësore.
Neda e interpreton një gjë të tillë si një presion që banorët ushtrojnë ndaj saj ose Ogrenit kur janë vetëm si për t’u thënë “tani je vetëm…”.
Pas Nedës Ogreni thotë se banorët i injorojnë sepse është e vetmja mënyrë që ata mendojnë t’i sulmojnë dhe shprehet “ata sillen ashtu se mendojnë me bindje se do të dalë njëri nga ne të dy të shtunën” dhe më pas shton “unë nuk e kuptoj se ku e gjejnë ata këtë lloj bindjeje”.
Ogreni thotë se banorët sillen në këtë mënyrë sepse duan që të eleminojnë nga loja njërin sepse mendojnë se nëse do të largohet njëri, edhe tjetri do të largohet pas tij.
avatar
ditush
Super Mod/e
Besa-bess
Super Mod/eBesa-bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 5736
Aktiviteti :
Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ogreni & Neda ndjejne friken e eleminimit, injorohen nga gjithe banoret Right_bar_bleue

Registration date : 06/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi