Televizor n kmish trupi

Shko posht

Super Televizor n kmish trupi

Mesazh nga Nora prej Sat Jul 16, 2011 6:16 pm

Televizor n kmish trupi 16-telev_1607111254_1


Aparati televiziv ka hequr dor nga muret dhe ka shkuar tek veshjet. Pas gjasht muajsh punime dhe 20 mij dollarsh shpenzime, David Forbes ka prezantuar televizorin e tij Coat.

sht nj kmish, e mbuluar nga mijra LED, q transmetojn imazhe si nga para ashtu dhe nga pas.

Televizori origjinal ka t gjitha funksionet e atij tradicional fal nj qendre komandash t pozicionuara n shpatulln e majt, me nj rregullator q ndihmon pr rregullimin e ngjyrave, kontrastit, hyrjes s antens dhe at skart.

Forbes ka menduar pr gjithka, ku ka instaluar dhe nj port USB pr t mbushur lexuesin MP3 t gjenerats s fundit, nga e cila Coat Tv ka marr prmbajtjen.

Televizori ka baterin q jep energji pa ndrprerje pr nj or._________________
Nuk dua fame, pushtet apo pasuri... Thjesht dua sinqeritet, respekt & dashuri... !!
Nora
Nora
Co-Admin
Besa-Bess
Co-AdminBesa-Bess

Gjinija : Female

Numri i postimeve : 9717
Mosha : 28
Viti: : 18/01/1992
Vendbanimi: : Gjakov
Aktiviteti :
Televizor n kmish trupi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Televizor n kmish trupi Right_bar_bleue

Registration date : 10/06/2008

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi