E ka rrahur gruan pr shkak se nuk ja ka br like statusin n Facebook

Shko posht

Super E ka rrahur gruan pr shkak se nuk ja ka br like statusin n Facebook

Mesazh nga Zyma prej Wed Oct 12, 2011 7:05 am

Nj burr tridhjet e gjasht vjecar e ka sulmuar gruan e tij sepse
ajo nuk ja ka br like statusin n facebook n lidhje me nj vjetorin
e vdekjes s nns s tij.
Thuhet se, para se ta rrah gruan e tij,
ka thn se nuk ka mundur ta besoj se t gjith ja kan plquer
statusin n facebook prvec asaj e cila sht dashur ta bj e para.

Benito
Apolinar nga New Mexico, pas incidentit sht arrestuar dhe n seancn e
par ka thn se nuk ndjehet fajtor, ndrsa besohet se gjat kohs s
sulmit ka qen nn ndikim t alkoholit.

Prndryshe, gruaja e
prdoruesit agresiv t facebook-ut para disa kohve e kishte braktisur
dhe jetonin t ndar, ndrsa deri tek sulmi ka ardhur kur Benito ka
ardhur n shtpin e saj pr ti ln fmijt, kur edhe jan grinder
rreth like t statusit, me cka ai e ka goditur dhe e ka trhekur pr
floke.
Menjher pas sulmit sht arrestuar, paraqitja e ardhshme para gjykats do t jet n fund t vitit.

_________________
Ndonjher t mungon aq shum dikush, sa do donim ta nxirrnim nga ndrrat vetm pr ta prqafuar...
Zyma
Zyma
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 14562
Mosha : 36
Viti: : 14/09/1983
Vendbanimi: : Istog-Shqiperia e madhe
Aktiviteti :
E ka rrahur gruan pr shkak se nuk ja ka br like statusin n Facebook  Left_bar_bleue100 / 100100 / 100E ka rrahur gruan pr shkak se nuk ja ka br like statusin n Facebook  Right_bar_bleue

Registration date : 25/06/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi