Martohet Kaltrina Selimi

Shko posht

Super Martohet Kaltrina Selimi

Mesazh nga D3M1 prej Thu May 31, 2012 1:06 pm

Martohet Kaltrina Selimi F1_31-kaltrina1338468745
Londr, 31 maj Pak dit m par tham q kngtarja, Kaltrina Selimi
ishte larguar pr n Londr, ku do t martohej me t fejuarin e saj
Dritonin. Dhe ja ku shfaqen t dy ajo me nj fustan t bardh dhe
Dritoni m nj kostum prej dhndri. Planet pr martes Kaltrina i kishte
br dy vitesh por angazhimet e shumta nuk e kan len q ajo t
prcaktonte nj dat t sakt pr ceremonin martesore. Ne i urojm
iftit, jet t gjat dhe t lumtur bashk.

_________________
Martohet Kaltrina Selimi D3m1
Mos e merrni pr dobsi heshtjen time, se nse foli nuk do t mund ta prballoni!
D3M1
D3M1
Administrator/e
Administrator/e

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 20774
Mosha : 30
Viti: : 29/01/1989
Vendbanimi: : Drenice
Aktiviteti :
Martohet Kaltrina Selimi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Martohet Kaltrina Selimi Right_bar_bleue

Registration date : 30/07/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Super Re: Martohet Kaltrina Selimi

Mesazh nga edi-viti prej Thu May 31, 2012 5:36 pm

urimeee u trashigofshiiiiiiiiiii

_________________
Krejt pom presin mu per me fillu,
krejt jon munu po smujn mem rxu,
ju kom tregu qe mos me u mundu,
sum kan besu qe qysh jon rxu.

Martohet Kaltrina Selimi Coadminw
Martohet Kaltrina Selimi Pura2a3bec6ce3d42eb
edi-viti
edi-viti
Co-Adm Legend
Besa-Bess
Co-Adm LegendBesa-Bess

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 21950
Mosha : 28
Viti: : 01/08/1991
Vendbanimi: : Milano
Aktiviteti :
Martohet Kaltrina Selimi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Martohet Kaltrina Selimi Right_bar_bleue

Registration date : 14/05/2009

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi