Forumi Shqiptar | www.Besa-Bese.com |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afganistan, sulm vetvrass, 6 viktima

Shko posht

Super Afganistan, sulm vetvrass, 6 viktima

Mesazh nga ● E.D.W-M ● prej Sun Nov 06, 2011 5:29 pm


Afganistan, sulm vetvrass, 6 viktima Kabul-atentatet

T paktn gjasht persona kan humbur jetn dhe dhjetra t tjer jan plagosur, pasi nj sulmi vetvrass n krahinn veriore t Afganistanit, t quajtur Baghlan, mngjesin e s diels.

Militanti shprtheu bombn q mbante n trup midis besimtarve q ishin duke dal nga nj xhami, n ditn e lutjeve t mdha t fests s bajramit.

Talibant vazhdimisht kryejn sulme t tilla ndaj besimtarve shiit, n vendet ku ata operojn.

_________________
Afganistan, sulm vetvrass, 6 viktima Unled1kqb
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KESHILLA |
● E.D.W-M ●
● E.D.W-M ●
Web-Master
Edward
Web-MasterEdward

Gjinija : Male

Numri i postimeve : 12031
Mosha : 31
Viti: : 02/05/1989
Vendbanimi: : N`Zemer te AnG3L .<3
Aktiviteti :
Afganistan, sulm vetvrass, 6 viktima Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Afganistan, sulm vetvrass, 6 viktima Right_bar_bleue

Registration date : 04/01/2010

Mbrapsht n krye Shko posht

Mbrapsht n krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi